LA LAGUNA HONDURAS

KRÉMOVÁ A INTENZÍVNA

Nová limitovaná edícia ponúka espresso s plnou chuťou so silnou arómou praženia a silnou penou.


Odroda Specials
Veľkosť šálky

Stupne sily
1 2 3 4 5

Typ balenia

192


EUR 6.40

* vrátane daňové

"

LA LAGUNA HONDURAS LIMITOVANÁ EDÍCIA

Nové silné espresso výnimočného pôvodu

 

La Laguna je jedným z celkom 27 dedín, ktoré tvoria okres Concepción del Norte v Hondurase. Pestovanie kávy je obživou väčšiny miestnych obyvateľov. Jedna pätina kávy, ktorú získavame z honduranských plantáží, pochádza odtiaľ. La Laguna je pre nás veľmi dôležitá, aby sa zaistila stála kvalita a osobitný chuťový zážitok, bobule sa starostlivo kontrolujú a zberajú ručne. Najvýraznejšou črtou tejto limitovanej edície je, že 30 centovz každej kávy odchádza priamo samotným poľnohospodárom, aby získali lepšiu cenu. Peniaze tiež financujú projekty v oblasti zdravia, infraštruktúry a vzdelávania. Viac informácií o našom záväzku v La Laguna sa dozviete na tejto adrese: https://www.cremesso.com/la-laguna

O tejto káve

Pôvod

La Laguna Honduras hrdo nesie svoj pôvod v názve: Táto káva sa vyrába z ručne vyberaných zŕn z oblasti La Laguna; časť okresu Concepción del Norte. Bobule sa zbierajú v niekoľkých fázach zberu. 100% Arabica s certifikátom UTZ zaručuje, že táto káva s pôvodom má nezameniteľnú chuť.

Praženie

Stredne pražené a jemne mleté zrno dodáva káve ľahkú, dobre integrovanú kyslosť. Okrem toho sa naše kávové zrná pražia jemne a pomaly.

Aróma

Táto káva ponúka jemnú ovocnú chuť, ktorá je charakteristická pre kávy jediného pôvodu, čím ešte viac zvýrazňuje jej krémovosť. Jej vôňa pripomína zmes tmavej čokolády a sušených sliviek.

Udržateľnosť

Udržateľný pôžitok

Celý sortiment kávy Cremesso je certifikovaný podľa štandardu UTZ - celosvetového certifikačného programu pre udržateľnú výrobu kávy. UTZ podporuje zodpovednú a udržateľnú výrobu kávy. Prioritou programu je zlepšenie životných podmienok pestovateľov kávy pomocou školení v technikách pestovania a ekonomike. Výsledky sú konštantná kvalita kávových zŕn, stabilná produktivita a šetrné zaobchádzanie s prírodnými zdrojmi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE