13 DOBRÝCH DÔVODOV, PREČO ZVOLIŤ CREMESSO

UDRŽATEĽNOSŤ

Systém Cremesso.

11 výhod, ktoré vás presvedčia

Káva v profesionálnej baristickej kvalite aj doma

S kapsulovým kávovarom Cremesso si aj doma v kuchyni môžete pripraviť perfektné espresso ako od profesionála.

Tlak 19 barov pre dokonalú cremu

Pri príprave dokonalého espressa je najdôležitejším kritériom tlak. Tlak 19 barov je pri kapsulových kávovaroch považovaný za ideálnu hodnotu na optimálny prietok vody cez kapsulu s aromatickou čerstou kávou.

Zahriatie za 15 sekúnd

Pokiaľ hovoríme o čase na dosiahnutie prevádzkovej teploty, sú kávovary Cremesso najrýchlejšie na trhu. To šetrí váš čas na prípravu kávy, ale tiež znižuje náklady na energiu. Kávovar je vám plne k dispozícii len za 15 sekúnd.

Kapsuly bez obsahu hliníka

Kapsuly Cremesso sa vyrábajú z polypropylénu a môžu byť preto jednoducho likvidované s bežným domácim odpadom..

60 rokov skúseností s pražením kávy

Spoločnosť Delica AG, súčasť skupiny Migros Group, má bohaté skúsenosti so spracovaním kávy už niekoľko desaťročí. 60 rokov kávu pražia, melú a plnia do spotrebiteľských obalov v meste Birsfelden v blízkosti Bazileja.

Udržateľnosť pre trvalý pôžitok z kávy

Vychutnávanie kávy s čistým svedomím - celý náš sortiment je certifikovaný UTZ, spĺňa prísne ekologické, ekonomické a sociálne kritériá. Certifikácia umožňuje vyhľadať, odkiaľ káva pochádza. Prečo teda nevyužiť našu špeciálnu aplikáciu a nezistiť, odkiaľ pochádza práve vaša káva?

Aromasafe

Kapsuly Cremesso obsahujú starostlivo vybrané zmesi kávy. Kapsuly sú navrhnuté tak, aby dokonale ochránili arómu kávy a tá chutila stále ako čerstvo namletá. V kapsuliach Cremesso sa tak skrýva viac než 1000 vôní. Vďaka tomu bude vaša ranná káva vždy prvotriedna.

Koncept Energy Save

Koncept Energy Save zaisťuje maximálnu energetickú efektivitu. Zaručuje najvyšší výkon a funkčnosť s najnižšou možnou mierou spotreby elektriny. Spotreba kávovarov Cremesso je tak v pohotovostnom režime maximálne 0,3 W. Celková spotreba energie je potom o 60 % nižšia ako u kávovarov energetickej triedy " A ". Kávovary Cremesso majú najnižšiu spotrebu zo všetkých kapsulových kávovarov.

Švajčiarsky pôvod

Káva je spracovávaná v závodoch Delica (člen Migros Group), ktoré sú povestné bezkonkurenčnou kvalitou svojich výrobkov.

Dostupnosť

Kávovary i kapsuly Cremesso sú dostupné v bežnej obchodnej sieti. Skúste využiť náš vyhľadávač na nájdenie najbližšieho predajcu značky Cremesso.

Príprava čaju

Cremesso neponúka iba kávu, ale je aj prvým 19barovým systémom na prípravu čaju z kapsúl. Sortiment tvoria 3 druhy pravých čajov: čierny cejlonský, ovocný a mätový. Vstúpte do nášho sveta čajov.

Flüsterleise

Unsere Maschinen bereiten Kaffee und Tee flüsterleise zu. Für einen ruhigen Start in den Tag.

Entfaltungspause

Die kurze Aroma-Entfaltungspause sorgt für einen Vorbrüheffekt, mit dem Ristretto und Espresso mehr Aroma denn je entfaltet. Dank sortenindividueller Pumpensteuerung erreichen auch Lungos ein Aromaprofil von exzellenter Qualität.