Kávovary Cremesso

* vrátane daňové

Vždy správna voľba

Cremesso znamená základ – vynikajúcu kávu v barmanskej kvalite, ktorú získate v pohodlí domova, a to jedným stlačením tlačidla, pretože naše kávovary garantujú ideálne rozvinutie arómy v šálke a dokonalú kávovú penu (cremu) vďaka ideálnemu tlaku 19 barov.

Naše produkty vychádzajú z odborných skúseností nazhromaždených za viac než 60 rokov pôsobenia v oblasti produkcie švajčiarskej kávy – spoločnosť Delica AG disponuje odbornými znalosťami v oblasti praženia, mletia a balenia pre dokonalé zachovanie arómy. Preto sa do nášho sortimentu káv dostalo iba najlepších zmesí, medzi ktorými si môžu milovníci kávy vybrať tú svoju.

Celá škála arómy v kávovej kapsule

Náš sortiment kávových zmesí je pripravený pre každý jazýček a každú šálku – espressa, ristretta, lunga alebo ako základ pre lákavý miešaný mliečny nápoj. Väčšina našich káv je pripravená z vybraných zŕn druhu arabika pochádzajúcich zo Strednej a Južnej Ameriky a jemných zŕn robusty z Ázie – to platí pre vyváženú zmes Espresso Classico, pre silnú a intenzívnu zmes Ristretto Forte aj pre mimoriadne jemnú zmes Lungo Leggero.

Mimoriadna chuť, sociálne spravodlivá (fair) produkcia

Ak vás láka niečo neobvyklé, určite vás uspokojí naša ponuka ochutených káv. Okrem typickej plnej aromatickej kávovej chute tieto kávy ponúkajú aj chuť karamelu alebo vanilky. Napríklad Lungo Caramello dáva macchiatu karamelovú príchuť, Lungo Vaniglia zasa prináša jedinečný pôžitok z rannej kávy.

Naša kompletná štandardná kolekcia sa vyznačuje nielen dobrou chuťou, ale aj dobrým pôvodom. Certifikát UTZ je zárukou, že výroba našich káv prebieha v súlade s prísnymi environmentálnymi, ekonomickými a sociálnymi štandardmi.