Doplnky Cremesso

* vrátane daňové

Dokonalý doplnok ku kapsulovým kávovarom – príslušenstvo Cremesso

Kapsulový systém Cremesso vám umožní pripraviť si kávu tak, ako ju máte radi, a zároveň čo najpohodlnejšie. Či už preferujete vyváženú Lungo Crema, intenzívnu Ristretto Forte alebo cappuccino – každá z našich kávových špecialít sa pýši najvyššou kvalitou. A bude sa ňou pýšiť aj naďalej, ak budete kávovar správne čistiť.

Dokonalé čistenie pre dokonalý pôžitok z kávy – každý deň

Na zaistenie dokonalého čistenia sme vytvorili systém špeciálne prispôsobený našim kávovarom Cremesso, vďaka ktorému je čistenie hračka. Pretože kávu tvorí z 99 % voda, je veľmi dôležité z kávovaru pravidelne odstraňovať vodný kameň. Špeciálny odstraňovač vodného kameňa Cremesso pomáha ľahko odstrániť vodný kameň z kávovarov aj ďalších domácich spotrebičov.

Máte Cremesso Viva B6 alebo Cremesso Easy, ale nechcete sa vzdať obľúbeného latte macchiata? Nebojte sa, nemusíte kvôli tomu kupovať ďalší prístroj – stačí iba ohriať mlieko alebo pomocou nášho napeňovača mlieka vytvoriť mliečnu penu. S naším napeňovačom si môžete vybrať medzi teplým mliekom a teplou mliečnou penou, s ktorou z espressa ľahko vytvoríte caffè latte. Napeňovač dokáže vytvoriť aj studenú mliečnu penu, čo ocenia všetci, ktorí majú radi cappuccino a podobné nápoje trochu chladnejšie.

Príprava rannej kávy nebola nikdy ľahšia.

Praktický zásobník na kapsuly zabraňuje neporiadku v kapsulách a ponúka možnosť prehľadne usporiadať kávové a čajové kapsuly podľa príchute alebo farby kapsuly a ešte pritom ušetriť miesto. Pre pohodovú rannú kávu a pozitívny začiatok dňa.